כיסויים ותוספות המותאמים לצרכים האישיים שלכם

באפשרותכם להוסיף לכיסוי תמיכה ביטוחית למחלה ממארת את כתבי השירות הבאים:

 • מהו כתב שירות רפואה אישית (אמבולטורית)?

  שירות מקיף המאפשר לכם ולבני המשפחה המבוטחים להיפגש ולהתייעץ עם רופאים מומחים, לבצע בדיקות סקר מנהלים, בדיקות אבחון, בדיקות לרפואה מונעת, בדיקות הריון, החלמה לאחר לידה, בדיקות סקר לגילוי סרטן ועוד.

 • מהו כתב שירות ייעוץ רפואי און ליין באמצעות רופאים מומחים?

  מעניק לכם כיסוי במקרה הצורך לייעוץ און ליין ברפואת מומחים ומוקד ייעוץ רפואי מקוון בתחומי המשפחה והילדים. 

 • מהו כתב שירות לאבחון רפואי מהיר וליווי אישי רפאוי פרימיום?

  כתב שירות המעניק למבוטח מגוון שירותים כגון אבחון ראשוני, אבחון מקיף, רופא מלווה אישי, טיפול על ידי מומחה ברפואת הכאב, מפגשי טיפול עם פסיכותרפיסט, שירותי ריפוי בעיסוק ועוד.

 • מהו כתב שירות רפואה משלימה (אלטרנטיבית)?

  עד 20 טיפולים בכל שנת ביטוח במגוון סוגי רפואה משלימה דוגמת שיאצו, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה ועוד. 

חיפוש פוליסות וטפסים - תמיכה ביטוח למחלה ממארת

חיפוש לפי:

מה עוד כדאי שתדעו על תמיכה ביטוח למחלה ממארת?

ב-50 השנים האחרונות מספר החולים המאובחנים בסרטן עלה פי חמש. מידי שנה מאובחנים בישראל כ-28,000 חולי סרטן חדשים ונפטרים מסרטן כ-11,000 חולים. כיום חיים בישראל למעלה מ-200,000 חולי סרטן ומחלימים.

על פי מחקרים שפורסמו לאחרונה, התחלואה בסרטן בעולם צפויה לעלות ב- 75% ולהגיע לכ-25 מיליון בעשרים השנים הקרובות.

סכום הביטוח בפוליסת תמיכה ביטוחית למחלה ממארת נע בין ₪50,000 ל-₪300,000 בהתאם לבחירתכם.

ביטוח בריאות מעניק לכם ולבני המשפחה מענה הולם המגשר על אי היכולת של הרפואה הציבורית לספק את כל צרכיהם של החולים, כמו למשל צורך בפיצוי חד פעמי ומידי שמסייע לחולה והסובבים אותו להתמודד עם מחלת הסרטן שמעבר לפן הנפשי הקשה שהיא מביאה עימה על בני הבית, יש לה גם השלכות כלכליות לא מבוטלות כתוצאה מפגיעה בהכנסות החולה ובני משפחתו המטפלים בו, כמו גם עלויות גבוהות לטיפולים אשר במקרים רבים הרפואה הציבורית לא מממנת.

גילוי מחלה ממארת - המבוטח יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי של 100% מסכום הביטוח אם יוגדר על ידי הרופא כחולה במחלת הסרטן באמצעות אישור אבחנה (בכתב, מרופא מומחה בתחום האונקולוגיה), לאחר תום תקופת האכשרה ובתנאי שהמבוטח לא נפטר מהמחלה במשך 14 הימים הסמוכים לאחר האבחנה.

גילוי סרטן מוקדם - במידה והמבוטח יאובחן לראשונה בתקופת הביטוח באחד מ-3 סוגים ספציפיים של סרטן (שד, ערמונית או צוואר הרחם), הוא יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי בגובה 15% מסכום הביטוח. במידה והמחלה תתפתח ותוגדר כמחלה ממארת - יקבל המבוטח את שארית סכום הביטוח.

על פי הרפורמה בביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף בפברואר 2016, פוליסת ביטוח הבריאות מתחדשת ב-1 ביוני בכל שנתיים, החל מה-1 ביוני 2018. 

לשמור על בריאות המשפחה בעלות משתלמת

לקבלת הצעה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: