מידע חשוב אודות ביטוח חיים למשכנתא 

לפני שרוכשים, כדאי להכיר את הנושאים הבאים הבאות:

  • איך קובעים את עלות הביטוח?

    עלות ביטוח חיים למשכנתא נקבעת על פי שני משתנים עיקריים:
    1. הנתונים האישיים של המבוטחים - גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון, מצב בריאותי ועוד.
    2. נתוני ההלוואה בבנק - סכום ההלוואה, תקופה לתשלום והריבית.

  • אנחנו מבטחים אתכם יותר

    במטרה להקל עליכם, ב-Life-Direct ניתן לרכוש ביטוח חיים למשכנתא עד גיל 64 כאשר הפוליסה תקפה עד גיל 75 לכל היותר (במרבית חברות הביטוח הפוליסה תקפה עד גיל 65 בלבד).

חיפוש פוליסות וטפסים - ביטוח חיים למשכנתא

חיפוש לפי:

מה חשוב לנו שתדעו על ביטוח חיים למשכנתא שלנו?

החוק בישראל מחייב רכישת ביטוח חיים למשכנתא במעמד רכישת משכנתא מהבנק וזאת בכדי למנוע מצב בו ללווה הנותר בחיים לא תהיה יכולת לשלם את יתרת ההלוואה לאחר מות בן הזוג. חשוב לציין כי במידה ונותרה יתרה לאחר תשלום סכום ההלוואה לבנק, חברת הביטוח מחוייבת להעביר אותה למוטבי המבוטח הרשומים בפוליסה.

עלות ביטוח חיים למשכנתא נקבעת על פי שני משתנים עיקריים: 1. הנתונים האישיים של המבוטחים - גיל, מין, עיסוק, תחביב, עישון, מצב בריאותי ועוד. 2. נתוני ההלוואה בבנק - סכום ההלוואה, תקופה לתשלום והריבית.

במטרה להקל עליכם, ב-Life-Direct ניתן לרכוש ביטוח חיים למשכנתא עד גיל 64 כאשר הפוליסה תקפה עד גיל 75 לכל היותר (במרבית חברות הביטוח הפוליסה תקפה עד גיל 65 בלבד).

עשיתם ביטוח משכנתא במקום אחר? אל תחשבו שאיחרתם את הרכבת כי בהליך פשוט להסב את ביטוח המשכנתא שלכם לחברתנו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר - ובמידה ותחליטו לעבור, נשמח לסייע לכם.

המלווה - בנק או גוף פיננסי שנתן למבוטח הלוואה לצורך רכישת דירה (משכנתא). הגורם המלווה הנו מוטב בלתי חוזר בביטוח המשכנתא. מוטב בלתי חוזר - זהו הגוף שהעניק את ההלוואה. חשוב לדעת שלא ניתן לשנות את הרישום שלו ללא אישורו, בניגוד למוטב רגיל אשר בעל הפוליסה יכול לשנותו בכל שלב וללא צורך בידיעתו. לוח סילוקין - טבלה המספקת לכם מידע אודות יתרות ההלוואה (בהתאם לסכום, ריבית ותקופה) בסיום כל שנה למשך יתרת תקופת ההלוואה. יתרת ההלוואה - זהו הסכום, לרבות חוב של עד 12 חודשי פיגור בהחזר ההלוואה, שיהיה המבוטח חייב למלווה בגין ההלוואה בעת קרות מקרה הביטוח. יתרת ההלוואה נקבעת בהתאם ללוח הסילוקין. 

חובה לעדכן על כל שינוי בהלוואה. למעשה, כל פעולה או שינוי בפוליסה צריכים להתבצע באישור הבנק המוגדר כמוטב בלתי חוזר בפוליסה. במידה וביצעתם שינוי בהלוואה, כמו מיחזור משכנתא או החזר חלק מהמשכנתא, עליכם לעדכן אותנו כחברת הביטוח שלכם, על מנת שנוכל לעדכן את השינוי גם בפוליסה. במידה ויתרת ההלוואה קטנה עקב השינוי - ייתכן שהוא אף יגרום להקטנת תשלומי ביטוח המשכנתא.

מתחייבים להצעה הזולה ביותר בביטוח חיים למשכנתא

לקבלת הצעה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם