המרכיבים בביטוח מבנה למשכנתא

קיימים ארבעה כיסויים עיקריים בביטוח מבנה למשכנתא:

 • הסבר על ביטוח מבנה

  ביטוח שמטרתו להגן עליכם ועל הבנק מפני נזקים שעלולים לפגוע במבנה הבית ובערכו דוגמת הצפה, שריפה, פגעי מזר אוויר ועוד. מומלץ לבקש כי סכום ביטוח הבמנה יכסה את הדירה שלכם בשלמותה ולא רק עד גובה ההלוואה שנלקחה מהבנק על מנת למנוע מצב של "ביטוח חסר" שבו במקרה של פגיעה משמעותית תקבלו פיצוי רק בהתאם לכיסוי ביטוחי חלקי.

 • הסבר על שעבוד לבנק

  הפוליסה כוללת סעיף שקובע שהבנק הוא "מוטב בלתי חוזר", כלומר שבמקרה של נזק למבנה הבית, הבנק הוא הגוף שיקבל את תגמולי הביטוח ולא אתם, כפועל יוצא מזה שהוא הגורם שנתן לכם את ההלוואה ואתם עדיין לא החזרתם לו אותה. 

 • הסבר על כיסוי רעידת אדמה

  על אף שבביטוח מבנה סטנדרטי מדובר בכיסוי שניתן להסרה, בפוליסת ביטוח מבנה למשכנתא, כיסוי לרעידת אדמה אשר מקנה פיצוי במקרה של אובדן או נזק למבנה ו/או תכולה כתוצאה מרעידת אדמה, הינו מרכיב חובה.

 • הסבר על כיסוי לנזקי צנרת

  כיסוי נוסף שניתן להסרה בביטוח מבנה סטנדרטי, אך נחשב לחובה בהוראת הבנק כאשר מדובר בביטוח מבנה למשכנתא על מנת למנוע מצב של נזק ללא כיסוי הולם.

פוליסות וטפסים - ביטוח מבנה למשכנתא

חיפוש לפי:

מה חשוב לנו שתדעו על ביטוח מבנה למשכנתא?

ביטוח מבנה למשכנתא נועד קודם כל על מנת לשמור על האינטרס של הבנק וככזה הוא מקנה לו כיסוי בגובה ההלוואה שנלקחה בלבד. על מנת להמנע ממצב של ביטוח חסר במקרה נזק, אנו ממליצים לכם לרכוש כיסוי שיקנה הגנה על מבנה הדירה כולו (ערך הכינון) ואף לרכוש ביטוח תכולה שיבטיח לכם הגנה על רכושכם ורכוש יתר בני המשפחה. רק כך, תוכלו ליהנות משקט נפשי מיטבי בכל הקשור לנזקים בדירה ולעלויות הכלכליות שלהם, ואף תוכלו לרכוש כיסויים המותאמים לכם ולבני המשפחה, דוגמת כיסוי רופא עד הבית, כיסוי דודי שמש וחשמל וקולטים.

בעוד שביטוח חיים למשכנתא מתעדכן סכום הביטוח בהתאם ליתרת ההלוואה ולגיל המבוטח, הרי שבביטוח מבנה למשכנתא תשלמו את אותו סכום לאורך כל התקופה שכן סכום הביטוח קבוע ונקבע בהתאם לערך ההלוואה (המינימום ההכרחי מבחינת הבנק) או המבנה כולו (האופציה המומלצת בכדי למנוע ביטוח חסר).

עשיתם ביטוח משכנתא במקום אחר? אל תחשבו שאיחרתם את הרכבת כי בהליך פשוט להסב את ביטוח המשכנתא שלכם לחברתנו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר - ובמידה ותחליטו לעבור, נשמח לסייע לכם.

30% הנחה בביטוח מבנה למשכנתא

לקבלת הצעה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם